Profile

afshin azari

Your Contact Details are only visible to you. Please review your Privacy Settings under My Account to customize what can be seen by others.

Contact Details


Bio

زیارتگاه اراوان  Erawan Shrine

زیارتگاه اراوان از جمله جاذبه هایی در تور تایلند است که می بایست بازدید از آن را در الویت برنامه های خود قرار دهید . زیارتگاه اراوان سالانه بازدیدکنندگان بسیاری را جذب خود می کند که اغلب بودائیانی هستند که این مکان را مقدس می دانند . این بنا قدمتی چندانی ندارد و در سال ۱۹۵۰  میلادی توسط عده ای از  کارگران ساختمانی ساخته شد . این کارگران در نزدیکی این مکان مشغول ساخت هتلی بودند و دائما در روند کار آنها مشکل بوجود می آمد  . و آنها برای برطرف شدن این مسائل در پی ساخت زیارتگاه شدند . آنها گمان می کردند که ارواح زمین از آن ها ناراضی هستند و این کار را برای جلب رضایتشان انجام دادند . سپس این مکان در زمان کوتاهی به یکی از مهم ترین عبادتگاههای شهر بانکوک تبدیل شد .

برج کی ال منارا کوالالامپور Menara KL Tower

به گزارش سفر باتو برج کی ال منارا یکی از پنج سازه بلند در تور مالزی دنیاست که از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به برج میلاد دارد . این بنا در سال 1991 میلادی بر روی تپه های ناناس کوالالامپور ساخت شد و در اواخر سال 1993 میلادی ساخت به اتمام  رسید . و ساخت برخی قسمت های آن تا سال 1995 به طول انجامید و در نهایت در آوریل همان سال توسط نخست وزیر این کشور افتتاح گردید . برج کی ال منارا چهارصد و بیست و یک متر ارتفاع دارد و پنجمین برج بلند جهان بشمار می آید . این بنا سالانه گردشگران بسیاری را به سمت خود  می کشاند و دارای امکانات رفاهی و تفریحی گوناگونی است .